صادرات کالا | صادرات کالا به افغانستان | صادرات کالا به ترکمنستان | حمل محموله های صادراتی 

صادرات در لغت به معنای انتقال یا ارسال کالا از مبدایی به جایی دیگر است و به طور کلی صادرات هم به مقاصد داخلی و هم به مقاصد خارجی صورت می پذیرد اما امروزه صادرات کالا به معنای خروج کالا از گمرک و ورود به کشور هدف تلقی می گردد.

صادرات به عنوان یکی از ارکان مهم اقتصادی برای هر کشور محسوب میشود و باعث ورود ارز به کشور و رشد اقتصادی میشود از این رو افزایش صادرات همواره به عنوان یکی از موضوعات مهم برای هر کشور تلقی میشود و به آن توجه ویژه ای میشود.

در کشور ما نیز با توجه به افزایش نرخ ارز ، صادرات به عنوان یکی از موضوعات مهم برای تاجران بوده است و همواره تولیدکنندگان داخلی به دنبال افزایش حجم صادرات خود خصوصا به کشورهای همسایه بوده اند.

صادرات کالا | صادرات کالا به افغانستان | صادرات کالا به ترکمنستان | حمل محموله های صادراتی

از این رو نیز با حمل محموله های صادراتی و ترانزیت کالاهای صادراتی نیز مورد توجه می باشد.

با توجه به اینکه کالاهای صادراتی باید بدون کمترین مشکل و کمترین درصد خطا بارگیری و حمل شوند، حمل محموله های صادراتی باید با دقت فراوان صورت پذیرد.

شرکت حمل و نقل بین المللی ره تاش توس با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به صادرات کالا را به تمامی نقاط جهان با دقت و سرعت لازم انجام می دهد، این شرکت جز مجموعه های با سابقه در ترانزیت و صادرات کالا به افغانستان و ترانزیت و صادرات کالا به ترکمنستان می باشد.

نمایندگان شرکت ره تاش توس در هنگام بارگیری محمولات به صورت حضوری نظارت دارند تا بارگیری بدون خطا صورت پذیرد و در طول حمل کالا نیز با رهگیری و پیگیری مرسوله به صورت شبانه روزی از اخرین وضعیت حمل کالا اطلاع کامل دارند و محموله صادراتی را در کمترین زمان ممکن و با کمترین خطا در مقصد به صاحب کالا تحویل دهند.