ترخیص کالا از مرز خارک (خارگ) | پایانه مرزی خارک (خارگ)| گمرک خارک (خارگ) | ترخیص کالا از گمرک جزیره خارک (خارگ)

یکی دیگر از گمرکات استان بوشهر ، گمرک خارک (خارگ) میباشد . استان بوشهر به لحاظ موقعیت جغرافیایی در مکان بسیارخوبی قرار گرفته است. زیرا این استان فاصله اندکی با کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله : قطر ، کویت ، بحرین ، عربستان و… دارد. گمرک خارک اما در جزیره خارک که در خلیج فارس واقع شده است قرار دارد و این مزیت دیگری است که این گمرک داراست.

جزیره خارک (خارگ) به دلیل داشتن ذخایر نفت غنی به عنوان یکی از نقاط صادرکننده نفت ایران شناخته میشود. در این جزیره یکی از مهم‌ترین پایانه‌های صادرات نفت جهان بنا شده ‌است.

جزیره خارک (خارگ) در یکی از جنوبی ترین و مهم ترین استان های کشور واقع است ، استان بوشهر به دلیل دارا بودن نیروگاه انرژی اتمی از پتانسیل های بسیار قوی برخوردار است. همچنین وجود پالایشگاه های نفت و گاز در کنار نیروگاه اتمی بوشهر از دیگر نکاتی است که این استان را دیگر استان های کشور متمایز کرده است.

جزیره خارک (خارگ) یکی از مراکز صادراتی ایران به شمار میرود و از این حیث نیز دارای جایگاه مناسبی در بین گمرکات سراسر کشور است. از فعالیت های گمرکی که در این گمرک صورت میگیرد میتوان به صادرات قطعی ، ورود موقت ، خروج موقت ، ترانزیت خارجی ، کارنه تیر و امور قضایی و… اشاره کرد.

شرکت حمل و نقل بین المللی ره تاش توس با در اختیار داشتن نمایندگان متخصص ، امور مربوط به ترخیص کالا در رابطه با ترانزیت کالا به امارات و دیگر کشور های حوزه خلیج فارس به انجام می رساند. مشتریان عزیز میتوانند با استفاده از اطلاعات تماس موجود در صفحه تماس با ما ، سوالات خود در زمینه ترانزیت و حمل و نقل کالا را با کارشناسان ما در میان بگذارند.

همچنین خدمات حمل و نقل بین المللی و ترانزیت کالا  توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ره تاش توس در کشورهای افغانستان ، ترکمنستان ، ازبکستان و… انجام میگیرد.

 

>

پاسخ بدهید