ترخیص کالا از مرز بوشهر | پایانه مرزی بوشهر | گمرک بوشهر | ترخیص کالا از گمرک بوشهر

گمرک بوشهر یکی از گمرکات مهم کشور میباشد. این گمرک در یکی از جنوبی ترین استان های کشور واقع شده است. گمرک بوشهر در استان بوشهر قرار دارد و به لحاظ موقعیت با توجه به نزدیکی این استان به کشورهای حاشیه خلیج فارس مانند : کویت ، قطر ، عربستان ، بحرین و… از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بوشهر بندری شبه جزیره ای است که در جنوب غربی ایران قرار دارد. شهر بوشهر سومین شهر پر جمعیت جنوبی ایران است.

از فعالیت های گمرک بوشهر و بندر بوشهر میتوان به نیروگاه اتمی بوشهر ، صادرات و واردات کالا ، منطقه ویژه اقتصادی و… میتوان اشاره کرد.

مزیت ویژه دیگر گمرک بوشهر در کنار موقعیت ویژه آن ، حضور در منطقه ویژه اقتصادی میباشد. در گمرک بوشهر فعالیت های گمرکی از قبیل : واردات قطعی ، صادرات قطعی ، ورود و خروج موقت ، ترانزیت خارجی ، ترانزیت داخلی ، کارنه تیر ، امور مسافری ، امور قضایی و… میتوان اشاره کرد.

ترخیص کالا از گمرک بوشهر به صورت 24 ساعته می باشد و در ساعت خاصی کالا های ترخیصی ترخیص نمی شود و شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز نسبت به ترخیص کالاهای خود اقدام کنید ، این ویژگی یکی از مهمترین ویزگی های ترخیص کالا از گمرک بوشهر می باشد.

لازم به ذکر است پایانه مرزی بوشهر به لحاظ حجم کالای صادراتی نیز در وضعیت مناسبی قرار دارد ، بطوریکه بنا به گفته مدیر کل گمرک بوشهر 23 درصد حجم صادرات کشور از گمرک بوشهر صورت میگیرد.

شرکت حمل و نقل بین المللی ره تاش توس با در اختیار داشتن نمایندگان متخصص ، امور مربوط به ترخیص کالا در رابطه با ترانزیت کالا به امارات و دیگر کشور های حوزه خلیج فارس را به انجام می رساند. مشتریان عزیز میتوانند با استفاده از اطلاعات تماس موجود در صفحه تماس با ما ، سوالات خود در زمینه ترانزیت کالا را با کارشناسان ما در میان بگذارند.

 

پاسخ بدهید