ترانزیت به امارات | ترانزیت به دبی | حمل بار به امارات | حمل بار به دبی | ترانزیت کالا به امارات | حمل محموله به امارات

امارات متحده عربی یا امارات یک پادشاهی مطلقه فدرال در جنوب غربی قارهٔ آسیا و در شرق شبه جزیره عربستان، در خاورمیانه است که از جنوب با قطر و عربستان سعودی، از شرق با عمان و از شمال با خلیج فارس همسایه است.

امارات عربی متحده، اتحادی از هفت شیخ‌نشین کوچک به نام‌های ابوظبی (که پایتختی را بر عهده دارد)، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس‌الخیمه و ام‌القوین است که بعد از استقلال از بریتانیا در ۲ دسامبر ۱۹۷۱ میلادی شکل گرفت. این روز را با نام روز ملی امارات جشن می‌گیرند.

هر یک از این ۷ امیرنشین از استقلال فراوانی برخوردارند، اما یک امیر موروثی به عنوان حاکم کشور ایفای وظیفه می‌کند و شورای عالی حکام که متشکل از هفت امیر است، رئیس دولت و کابینه را انتخاب می‌کند. در حال حاضر امیر و رئیس دولت امارات شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان است.

نوع حکومت در این کشور فدرال است. هر شیخ‌نشین دولت محلی مستقل خود را دارد و قوانین خود را مستقلا تصویب می‌کند.

در هر ایالت رهبری به صورت موروثی منتقل شده و سران در کنار هم بزرگترین قدرت دولت فدرال یعنی کنسول عالی رهبری را تشکیل می‌دهند.

انتخاب رئیس جمهور بر عهده اعضای این کنسول است. دولت فدرال را نیز نخست‌وزیر اداره می‌کند. نخست وزیر را رئیس جمهور و هیئت ۴۰ نفره از مشاوران به نام شورای ملی انتخاب می‌کنند.

ابوظبی بزرگترین شیخ‌نشین آن است و دومین شیخ‌نشین دوبی است. بخش اعظم این سرزمین را صحرا تشکیل می‌دهد. دو رشته کوه نیز در این کشور وجود دارد. سواحل این کشور، که اکثر جمعیت کشور در آن ساکنند، عمدتا پوشیده از نمکزار است.

ترانزیت کالا به امارات
ترانزیت به امارات | ترانزیت به دبی | حمل بار به امارات | حمل بار به دبی | ترانزیت کالا به امارات | حمل محموله به امارات
امارات متحده عربی آب وهوایی گرمسیری دارد، تابستان‌های آن داغ و مرطوب و زمستان‌های آن ملایم است. بارندگی در این کشور نادر و اغلب در ماه‌های زمستان رخ می‌دهد. در طول و پایان فصل زمستان وقوع توفان شن معمول است.

مساحت کشور امارات حدود 83.600 کیلومتر مربع اعلام شده است و از نظر وسعت رتبه 115 در دنیا را دارد. امارات دارای آب و هوای بیابانی است و بخش شرقی آن کوهستانی و سردتر است. اقتصاد امارت دومین اقتصاد بزرگ جهان عرب محسوب می‌شود، در نظر داشته باشید که صادرات نفت خام از این کشور به سایر کشورها بیش از 2 میلیون بشکه در روز اعلام شده است.

وضعیت اقتصادی کشور امارات به طور چشمگیری پیشرفت داشته است و مشخص است که این کشور می‍‍‌تواند در سال های آتی به رشد خوبی دست یابد. در این کشور درآمد زیادی حاصل از فروش نفت و همینطور سایر محصولات طبیعی وجود دارد. ارزیابی های صورت گرفته مشخص شده است که این کشور می‌تواند به طور دقیق یک وضعیت درآمدزایی خوب را ایجاد نماید و در این زمینه تا حد زیادی موفق ظاهر شده است.سرمایه‌گذاری‌های مستقیم خارجی در این کشور حدود 52100.00 میلیون درهم کشور امارات اعلام شده است.

ترانزیت کالا به امارات
ترانزیت به امارات | ترانزیت به دبی | حمل بار به امارات | حمل بار به دبی | ترانزیت کالا به امارات | حمل محموله به امارات

تولید ناخالص داخلی در این کشور ۳/۱۶۷ میلیارد دلار است. سه میلیون ۶۵ هزار نفر نیروی کار این کشور را تشکیل می‌دهند.

نرخ بیکاری در این کشور ۴/۲درصد است.  ۵/۱۹ درصد از مردم آن زیر خط فقر زندگی می‌کنند. در سال ۲۰۰۷ نرخ تورم ۱۱ درصد بود.

سیاست نظارت بر ارز در این کشور وجود ندارد. بانک‌های تجاری بسیاری تحت نظارت بانک مرکزی فعالیت دارند. در این کشور مالیات شخصی دریافت نمی‌شود.

محصولات صادراتی این کشور شامل نفت خام، گاز طبیعی، کالاهای ترانزیتی، ماهی خشک شده و خرما است که به کشورهای ژاپن، کره جنوبی، تایلند و هند صادر می‌شود.

محصولات وارداتی این کشور شامل ماشین‌آلات و تجهیزات حمل و نقل، مواد شیمیایی و غذا است که از کشورهای چین، هند، آمریکا ، ژاپن، آلمان و ایتالیا وارد می‌شود.

کشور امارات متحده عربی از سالیان دور به عنوان یکی از شرکای تجاری ایران بوده است و امروزه نیز با وجود کم‌رنگ شدن روابط سیاسی ، مراودات تجاری بین این دو کشور برقرار است و  بسیاری از تاجران ایرانی در این کشور حضور دارند.

ترانزیت کالا به امارات
ترانزیت به امارات | ترانزیت به دبی | حمل بار به امارات | حمل بار به دبی | ترانزیت کالا به امارات | حمل محموله به امارات

از این رو شرکت حمل و نقل بین‌المللی ره تاش توس  آماده ارائه خدمات و ارسال بار به کشور امارات متحده عربی و یا ترانزیت بار به کشور امارات  UAE میباشد .شرکت حمل و نقل بین‌المللی ره تاش توس با دارا بودن کلیه مجوز های بین المللی لازم جهت حمل بار به کلیه نقاط امارات متحد عربی و یا ارسال بار از کلیه نقاط امارات به ایران ، یکی از شرکت های مجاز حمل و نقل بین المللی به شمار میرود.

کارشناسان با تجربه این شرکت با آگاهی از کلیه قوانین حمل و نقل بین المللی بار به کشور های مختلف آمادگی آن را دارند تا کلیه امور مربوط به نقل و انتقال بار و کالا از مبدا ایران به کلیه نقاط امارات بالاخص شهر دبی و یا از مبدا امارات به کلیه نقاط ایران را با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن به صورت حمل و نقل دریایی فراهم آورند .

کلیه مراحل وارادات و صادرات کالا از بنادر کشور توسط تیم با تجربه تکرو حمل انجام خواهد شد .شرکت حمل و نقل بین المللی ره تاش توس دارای پروانه فعالیت معتبر، گواهی تایید از سازمان جهانی حمل و نقل بین المللی IRU ، گواهی آموزش و تاییدیه انجمن حمل و نقل بین المللی ایران، گواهی عضویت اتاق بازرگانی و تاییدیه و مجوز فعالیت گمرگ میباشد.

ارائه خدمات ترانزیت به امارات ، ترانزیت به دبی ، حمل بار به امارات ، حمل بار به دبی ، ترانزیت کالا به امارات و حمل محموله به امارات در شرکت حمل و نقل بین المللی قابل انجام است.

 

پاسخ بدهید