خدمات ما

شرکت حمل و نقل بین المللی ره تاش توس در امر حمل و نقل بین المللی و ترانزیت کالاهای وارداتی و صادراتی با بیش از دو دهه تجربه درخشان در این عرصه افتخار دارد با تلفیق تجربیات ارزنده و با فن آوری نوین سیستم حمل و نقل و با هماهنگی و یکپارچگی و تکیه بر تواناییهای مدیریتی و پرسنل مجرب و آموزش دیده در زمینه های ترانزیت – تخلیه و بارگیری و ترخیص و صادرات و واردات در کلیه مبادی ورودی و خروجی مرزهای جمهوری اسلامی ایران و داشتن شعب و نمایندگیه ای متعدد در شهرهای مختلف و مرزهای خروجی این شرکت را بعنوان پیشگامانان صنعت حمل و نقل بین المللی ایران قرار داده است و امید است که در راستای تعهداتمان به مشتریان عزیز قادر باشیم نیازهای آنان را به بهترین نحو ممکن براورده نماییم.
فورواردری - کریری

شاخه های فعالیت ترانزیتی ما

شرکت حمل و نقل ره تاش توس به عنوان یکی از اعضای با سابقه و برتر در انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدمات در تمامی حوزه های زیر می باشد. این شرکت با بکار گیری تجهیزات مدرن و خودروهای بروز در کنار نیروی متخصص و ماهر در کمترین زمان ممکن و با بالاترین دقت خدماتی مانند ترانزیت محموله های صادراتی ، سوختی و فاسد شدنی به انجام می رساند.
0
محموله های ترانزیتی
0
محموله های صادراتی
0
محموله های سوختی
0
محموله های فاسد شدنی

احراز هویت کانتینر

 

این بخش توسط متخصصان ره تاش توس در حال طراحی و پیاده سازی می باشد.

مسیرهای ترانزیتی

 

این بخش توسط متخصصان ره تاش توس در حال طراحی و پیاده سازی می باشد.

 

تن – کیلومتر یا به عبارتی تن بر کیلومتر به زبان ساده عبارت است از کرایه حمل یک تن کالا در یک کیلومتر

.

معطلی وسیله نقلیه و کانتینر اصطلاحا توقف یا دموراژ گفته میشود.

24 ساعته ، بصورت آنلاین و آفلاین (برقراری تماس)

در حال رصد محموله های شما هستیم !

شرکت حمل و نقل بین المللی ره تاش توس به پشتوانه نیروی فنی و ماهر خود در حال آماده سازی بخشی برای پیگیری آنلاین و شبانه روزی محموله های هستند.
این امر به جهت تحقق افزایش رضایت مندی مشتریان در دست انجام است.
شرکت حمل و نقل بین المللی ره تاش توس به عنوان یکی از اولین شرکت ها در زمینه حمل و نقل بین المللی در حال پیاده سازی این بخش می باشد.
سه عنصر متمایزکننده ماست !

صداقت ، شفافیت و تجربه

تماس با ما